Strona Główna

NANOBAUER SHOWER PROTECT
IMPREGNAT DO KABIN PRYSZNICOWYCH

Impregnat NANOSTONE SHOWER jest kompletnym rozwiązaniem do ochrony kabin prysznicowych oraz płytek, umywalek, itp. Stosować do materiałów wykonanych ze szkła i ceramiki. Skutecznie zapobiega osadzaniu się mydlin, kamienia, i zabrudzeń w kabinach prysznicowych. Nadaje efekt samooczyszczający. Powłoka utrzymuje się ok. 2 lat. Do zestawu można dokupić Antyparę, która zapobiega zaparowaniu luster.

NANOBAUER GLASS HOME
IMPREGNAT DO OKIEN I SZKŁA

Czy wiesz, że możesz mieć czyste okna myjąc je nawet jeden raz do roku? Ten impregnat nadaje właściwości samoczyszczące dzięki którym 90% zabrudzeń nie przywiera i nie gromadzi się na oknach. Nakładasz 1 raz a on działa przez 3 lata.

NANOBAUER ZESTAW CZYSTE FUGI
ZESTAW DO CZYSZCZNIA I IMPREGNACJI FUG I SPOIN

NANOSTONE ZESTAW CZYSTE FUGI  jest kompletnym rozwiązaniem do czyszczenia i impregnacji fug i spoin. Produkt chroni przez wilgocią, zabrudzeniami i plamami. Dodatkowo hamuje rozwój grzybów i pleśni

NANOBAUER SHOWER CLEANER
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA KABIN I WANIEN

Środek przeznaczony do czyszczenia kabin prysznicowych, wanien i ceramiki w łazienkach. Innowacyjne rozwiązanie nanotechnologii pozwala na szybkie, dokładne i skuteczne czyszczenie zabrudzeń nawet tych najbardziej uciążliwych.

NANOBAUER GLASS EXTREME CLEANER
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA OKIEN I SZKŁA

Środek przeznaczony do czyszczenia okien i szkła. Innowacyjne rozwiązanie nanotechnologii pozwala na szybkie, dokładne i skuteczne usunięcie każdego rodzaju zabrudzenia z powierzchni szklanych.

NANOBAUER KITCHEN CLEANER
PIELĘGNACJA I MYCIE KUCHNI

Środek przeznaczony do usuwania uporczywych zabrudzeń w kuchni. Intensywnie oraz skutecznie usuwa tłuszcz, brud, odbarwienia po kawie, herbacie oraz najbardziej uciążliwe i zaschnięte zanieczyszczenia. Środek można stosować na powierzchniach które mają kontakt z żywnością. Produkt naturalny dla środowiska.

NANOBAUER FURNITURE CLEANER
CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA MEBLI

Środek przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji mebli oraz drewna który skutecznie niweluje plamy i zabrudzenia nie wpływając negatywnie na sam materiał. Produkt pozostawia delikatną powłokę która nie pozwala na szybkie zabrudzenie i pozostawia doskonały błysk na wszystkich powierzchniach. Dla najlepszych efektów zaleca się stosować produkt regularnie

NANOBAUER BATHROOM CLEANER
PŁYN DO MYCIA ŁAZIENEK

Środek przeznaczony do czyszczenia powierzchni łazienkowych: glazury, ceramiki, armatury. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii, produkt pozwoli w łatwy sposób usunąć nawet najbardziej uporczywe osady z mydła i inne zabrudzenia które tak łatwo nawarstwiają się w łazienkach. Dla najlepszych efektów zaleca się stosować produkt regularnie.
 

NANOBAUER OVEN&GRILL CLEANER
Usuwanie przypaleń, mycie piekarników i grili

Środek przeznaczony do usuwania tłuszczu i przypaleń z płyt kuchennych, piekarników i grilla. Produkt szybko i skutecznie rozpuszcza powstałe przypalenia. można stosować zarówno przy tłuszczach pochodzenia zwierzęcego, jak i roślinnego.

NANOBAUER GRANITE PRO
Impregnat do ochrony zlewów granitowych i blatów kamiennych

Impregnat NANOSTONE GRANITE PRO jest specjalnie opracowanym preparatem do trwałej i skutecznej ochrony zlewozmywaków granitówych i blatów kamiennych. Produkt chroni przez przebarwieniami, osadami i brudem jednocześnie pozwalając nadal „oddychać” materiałom. Do każdego kamienia (marmur, granit, trawerty, kwarc, itp.)

NANOBAUER GRANITE PRO CLEANER
Środek czyszczący do blatów i zlewów kamiennych

Środek przeznaczony do usuwania zabrudzeń z blatów i zlewów kamiennych. Innowacyjne rozwiązanie związane z nanotechnologią sprawia, że usuwanie zabrudzeń staje się łatwiejsze i mniej czasochłonne. Produkt sprawia, że blaty i zlewy kamienne są starannie wypielęgnowane i na długo pozostają czyste. Nie pozostawia smug.

Wybierz sprawdzoną markę NANOBAUER® impregnaty i środki czyszczące!

©2023 Nanobauer Sp. z o.o. All Rights Reserved.